O biżuterii, o magii kamieni, moje prace te banalne i te mniej
Kategorie: Wszystkie | Kolczyki | różności
RSS
środa, 22 lipca 2009

Przerwa była dłuuga i w pracy oczywiście biżuteryjnej i w pisaniu bloga i we wzystkich uciechach życia codziennego. Przerwa związana z pracą etatową, "wychowywaniem" dzieci przez rodziców i odwrotnie oraz a wszelaką działalnością pozabiżuteryjną firmy majsterklepka. Nie pytajcie tylko kto tę nazwę wymyślił :))

Ostatnio wzięłam się jednakże do roboty i zrobiłam spore zamówienie urodzinowe (obdarowana na szczęście zadowolona) oraz wysupłałam kilka wzorów do galerii. Współpracę z galerią realną zawiesiłam z powodu zbyt małych mocy przerobowych, nie potrafię robić hurtowo, wyszłam z egoistycznego założenia że ta praca powinna dawać mi satysfakcję i radość. Banalne?- dla mnie nie.

wire wrapping

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11:23, magdaigra , Kolczyki
Link Komentarze (1) »
piątek, 16 stycznia 2009

Mój nowy aparat to najlepsza rzecz jaką ostatnio kupiłam, nawet jeśli nie do końca orientuje się w jego działaniu, to i tak robi cudne zdjęcia. Ostatnio mam tysiąc pomysłów i chwilowy zastój, zamówienia czekają na swój czas czyli na chwilę spokoju. Ciężko jest wykonywać rzeczy zamówione, bo zmuszją mnie do czegoś, a w szczególności do trzymania się projektu :)) Ale nic, czekam teraz na materiały, bo one tez się opóźniają. Stolarz piętrzy mi w domu problemy,dwa razy mierzy, dwa razy tnie i wciąż za krótkie, ale ostatecznie pomimo trwania tego w czasie, powstają mi w przedpokoju i w łazience piękne mebelki.

Biżuteria też na swój sposób nowa, zrobiona w starym roku jeszcze, ale jakaś taka inna, myślę że bardziej dojrzała w seojej formie. Uważam że ślicznie się prezentuje.

Do końca tygodnia troszkę pracy w domu, potem pierwsza zabawa choinkowa mojego starszego potworka, a potem wieczory tylko dla mnie przy lampce i sreberkach.

 

Zadziorne serca
srebro próby 930 i 999, granaty
madam w czerni
srebro próby 930 i 999, czarne cyrkonie fasetowane i onyks
Ażury jej mości
srebro póby 930 i 999, naturalne perły hodowlane
Buława jej mości
srebro próby 930 i 999, ametysty, perydoty, onyks
00:48, magdaigra , Kolczyki
Link Komentarze (2) »
piątek, 21 listopada 2008
Wieczorową porą

Oj dzieje sie dzieje. Powtórzę się chyba 1000-czny raz - ja chcę 48godzinną dobe! Potworki zajmują mi cały dzień, każda chwilkę dosłownie, ale nie poddaje się. Kiedy duży drań i ten mniejszy już śpiął, zasiadam wreszcie do tego co lubię najbardziej (oczywiście poza potworkami), druciki i kulki ida w ruch i sama nigdy nie wiem co z tego wyniknie.

   Stawiam oczywiście na dokładność, bo nie jestem najlepszym sprzedawcą, nie potrafię wypchnąć wszystkiego co zrobie. Jeśli coś mi się nie podoba, to nawet po wielu godzinach pracy idzie takie cudo do rozbiórki:))

Ale co tam. Ostatnie moje prace przedstawiam, a właściwie jedną.

wire wrapping

Sensible

w modna.pl

Srebro 999, czerwono-krwiste granaty oraz fasetowany onyks. Zaplecione techniką wire- wrapping.

granaty, wire - wrapping

wire - wrapping, granaty, biżuteria autorska

 

A miało być zupełnie perełkowo i na biało na dodatek, ale jakoś tak zeszło mi na przeciwny kolor, także w połowie pracy musiałam wszystko zmieniać na nowo, bo niestety tylko jedną ramkę taką przygotowałam. Ale będzie i na biało....krótce.

 

22:46, magdaigra , Kolczyki
Link Komentarze (1) »
wtorek, 01 lipca 2008
Krople W Bieli

 

Srebro 925, Koral biały, Szklany kryształek

Krople W Bieli

Biały Koral, Szklana Kropla

oprawione w Srebro pr.925 (16 zł)

sobota, 28 czerwca 2008
Całkiem letnie
 
korale, perełki i srebro
Kolczyki Czerwień Lata
Wykonane z przwdziwie czerwonego naturalnego korala,
prawdziwych perełek hodowlanych 
i srebra pr.925 (16)