O biżuterii, o magii kamieni, moje prace te banalne i te mniej
Blog > Komentarze do wpisu

Mój nowy aparat to najlepsza rzecz jaką ostatnio kupiłam, nawet jeśli nie do końca orientuje się w jego działaniu, to i tak robi cudne zdjęcia. Ostatnio mam tysiąc pomysłów i chwilowy zastój, zamówienia czekają na swój czas czyli na chwilę spokoju. Ciężko jest wykonywać rzeczy zamówione, bo zmuszją mnie do czegoś, a w szczególności do trzymania się projektu :)) Ale nic, czekam teraz na materiały, bo one tez się opóźniają. Stolarz piętrzy mi w domu problemy,dwa razy mierzy, dwa razy tnie i wciąż za krótkie, ale ostatecznie pomimo trwania tego w czasie, powstają mi w przedpokoju i w łazience piękne mebelki.

Biżuteria też na swój sposób nowa, zrobiona w starym roku jeszcze, ale jakaś taka inna, myślę że bardziej dojrzała w seojej formie. Uważam że ślicznie się prezentuje.

Do końca tygodnia troszkę pracy w domu, potem pierwsza zabawa choinkowa mojego starszego potworka, a potem wieczory tylko dla mnie przy lampce i sreberkach.

 

Zadziorne serca
srebro próby 930 i 999, granaty
madam w czerni
srebro próby 930 i 999, czarne cyrkonie fasetowane i onyks
Ażury jej mości
srebro póby 930 i 999, naturalne perły hodowlane
Buława jej mości
srebro próby 930 i 999, ametysty, perydoty, onyks
piątek, 16 stycznia 2009, magdaigra

Polecane wpisy

  • Wieczorową porą

    Oj dzieje sie dzieje. Powtórzę się chyba 1000-czny raz - ja chcę 48godzinną dobe! Potworki zajmują mi cały dzień, każda chwilkę dosłownie, ale nie poddaje się.

  • Krople W Bieli

      Krople W Bieli Biały Koral, Szklana Kropla oprawione w Srebro pr.925 (16 zł)

  • Całkiem letnie

    Kolczyki Czerwień Lata Wykonane z przwdziwie czerwonego naturalnego korala, prawdziwych perełek hodowlanych i srebra pr.925 (16)

Komentarze
jaszmurka
2009/01/16 14:31:39
Po pierwsze "Zadziorne serca" łał... wszystkie piękne ale te są naj naj :)

a po drugie - gratuluję ( i ociupinkę zazdroszczę) nowego aparatu :D
-
magdaigra
2009/01/23 11:09:34
jaszmurko dziękuję, efekt końcowy zawsze mnie zaskakuje i przykładem są serca. Wydawało mi się że nie będzie to nic szczególnego, ale dopiero kiedy je zrobiłam to zakochałam się w nich.